Kdo jsme

Co je AppleTop.cz? Nebo možná spíš, co není AppleTop.cz? Fakt nejsme rodinná firma zabývající se řemeslem po generace. Ani nejsme parta srdcařů, co tohle všechno dělají pro dobro lidstva. A už vůbec nejsme všichni brejlatý geekové, který už za tři roky oslaví dvacátý narozeniny (majitelům bude 40, takže brzy umřou). Taky nejsme anonymní přeprodávači čínský jebka-elektroniky. Chodíme do práce vydělávat peníze, ale máme to štěstí, že nás pořádný kus tý práce i baví. Ať už jsou to technologie, design, nebo obchod. Taky je fajn, že ačkoliv je ta elektronika z Číny, rozhodně to není jebka.

Šéf Jirka má pravou ruku taky Jirku, což docela usnadňuje komunikaci a případný nactiutrhačný nápisy na toaletách. Jasně, že jsou super. Platí mě za to tohle napsat. Takže jsou super. Máme ještě šéfa Filipa, kterej lítá všude možně i nemožně a hledá pro tebe ty nejlepší kousky. Když se potkáme na teambuildingu (na chlastačce), pije víc než ruskej tank, ale má podstatně lepší stabilitu.

Marketing dneska dělá každej, kdo nedělá v barbershopu nebo osobního trenéra. Takže se s tou komunikací moc nemažeme.

Upřímně největší pakárna je na reklamačním. Ty formuláře jsou pravděpodobně nejvíc nudný záměrně a celej proces je prostě zvykem, co nejvíc komplikovat. My jsme to vyřešili jinak. Nefunguje? Pošli. Vyměníme za funkční. A je to. Vážíme si zákazníků. A celkem rychle jsme pochopili, že chtějí, aby to, co si koupí, fungovalo.

Používáme ověření věku Adulto